سوالات متداول

بله ، شما در هر بار استفاده از نرم افزار ، قادر به تغییر مشخصات خود میباشید بغیر از آدرس که چنانچه آنرا تغییر دهید امکان ثبت سفارش تا زمانی که سیستم تغییر آدرس شما را تایید نکرده باشد ندارید. برای این تایید میتوانید با اپراتور شرکت تماس بگیرید.
- متاسفانه آرایشگران ما بنا به دستورالعملی که دارند و به منظور رعایت امنیت خود و مشتریان مجاز به ارائه خدمات ، خارج از برنامه ریزی ودرخواست از غیر روش اپلیکیشن نیستند . از این بابت از شما پوزش میطلبیم، ولی چنانچه بنا به ضرورت این درخواست را دارید ، با امور مشتریان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. هر مشتری جدید لازم است اپلیکیشن را برای خودش نصب کرده باشد و سفارش را از طریق سیستم بدهد. تماس با اپراتور ما ، فقط انجام این مراحل را برایتان تسریع میکند.
- خیر. رشته های تخصصی هر آرایشگر باید قبلا طی مراحل اداری و انجام 3 سری تست و آزمون تایید شده باشد. البته چنانچه آرایشگری این روند را انجام داده باشد ممکن است توانسته باشد در چند رشته تاییدیه شرکت را گرفته باشد.
از آنجائیکه تامین امنیت هر دو طرف برای ما بسیار حائز اهمیت است ، لازم است بدانید که آرایشگران ای فیس دارای موارد زیر میباشند :
1- کارت شناسایی عکس دار با آرم و لوگوی شرکت حاوی نام و نام خانوادگی آرایشگرو کد شناسایی. همچنین رشته های تخصصی آرایشگران ما برروی این کارت درج شده است.
2- مانتو فرم آرایشگران بصورت متحد ( برنگ ترکیبی طوسی و صورتی ) همراه مقنعه .
3- بج سینه به شکل لوگوی شرکت و برنگ طلایی که برروی سینه آنان نصب شده است.
4- کیف لوازم و ابزار ایشان نیز دارای کاور متحد الشکل و یکسان میباشد .
5- نام ونام خانوادگی آرایشگر شما در زمان تایید اولیه و تایید نهایی و طی مراحلی که از محل قبلی بسمت شما براه افتاده اند برروی اپلیکیشن به شما اعلام شده و میتوانید از ایشان سوال کنید تا اطمینان پیدا کنید. بهرحال در صورتی که هرگونه ابهامی برای شما وجود داشت لطفا بلافاصله با اپراتور ما تماس بگیرید.ما برای برطرف کردن هرگونه دل نگرانی شما آماده انجام وظیفه هستیم.
6- آرایشگران ای فیس موظف هستند تا از طریق اپلیکیشن تمامی مراحل انجام کارشان را به شما اعلام کنند و لذا حضور ایشان در پشت درب منزل شما نیز به شما اطلاع رسانی میشود.
در اولین مرحله بعد از سفارش شما، و پس از تایید اولیه سفارش ، آرایشگر ما توسط اپلیکیشن نام شما و تلفن ثابت شما را (که در مرحله ثبت نام وارد کرده اید) مطلع میشود و در اولین تماس چنانچه مایل باشید برای نرم افزار شما یک عکس از رزومه کاری و سوابق قبلی خود را ارسال میکند تا شما ملاحظه نمایید.
- جذب آرایشگران در سازمان ای فیس ، مراحل متعددی دارد . این مراحل عبارتند از: 1- دارا بودن مدرک آرایشگری و یا گذراندن دوره های تخصصی. 2- حداقل سابقه کاری برای آرایشگران ای فیس 5 سال در سالنهای آرایش معتبر میباشد. 3- سه سری تست و آزمون عملی از ایشان گرفته شده که سومین آنها توسط مربیان با تجربه 20 ساله از سوی سازمان فنی و حرفه ای انجام شده است. 4- هریک از آرایشگران ای فیس بر حسب امتیاز اخذ شده در مراحل آزمون ؛ یک گرید از شماره 1 تا 5 میگیرند که بالاترین آن 5 میباشد. این امتیاز برحسب نظرات مشتریان عزیزی مانند شما که در پایان انجام کار آرایشی ، نظر خود را بصورت امتیازدهی اعلام میکنند میتواند کم و یا اضافه شود . 5- چنانچه آرایشگری تمامی مراحل فوق را طی کند ، لازم است برای تکمیل پرونده خود نسبت به معرفی ضامن معتبر ، سفته ، مدارک محل سکونت و مدارک احراز هویت شامل کارت ملی و شناسنامه خود را ارائه نماید. تعهدنامه و قرارداد محکم و مطمئن با شرکت از جمله سائر مدارک لازم ایشان میباشد.
- بله شما تا روز قبل از تاریخی که تعیین کرده اید میتوانید نسبت به کنسلی و یا عقب انداختن تاریخ سفارشتان اقدام کنید. البته این کار باعث بهم خوردن برنامه آرایشگری که سفارش شما را پذیرفته خواهد شد ولی رضایت خاطر شما برای ما و آرایشگران ای فیس جزو مهمترین اهداف ما میباشد.از اینکه به برنامه خودتان و آرایشگران ما احترام گذاشته و حتی المقدور تغییر برنامه تان را زودتر اعلام میکنید سپاسگذاریم.
کار کلیه آرایشگران ما یقینا مورد تایید شما خواهند بود ولی بهر شکل بعد از ملاحظه رزومه آرایشگری که سفارش شما را تایید کرده ، چنانچه تمایل به انتخاب ایشان نداشتید میتوانید سفارش را کنسل کنید و مجددا سفارش دهید. اگر بدلیل رضایت مندی کامل از کار آرایشگر سفارش قبلی خود ، مایل هستید مشخصا همان فرد را برای کار بعدی خودتان انتخاب کنید ، لطفا قبل از ثبت سفارش با اپراتور ما تماس گرفته تا در زمان ثبت بلافاصله کار شما به همان آرایشگر ارجاع شود. البته در اینصورت دقت داشته باشید برای این مورد ممکن است ایشان قرار قبلی داشته باشند وشما ناچار به کمی تغییر در ساعت و یا روز مورد نظرتان باشید که با خود ایشان توسط برنامه هماهنگ خواهید کرد.
- آرایشگران ای فیس با استفاده از نرم افزار نمونه مدل هایی که دارند را برای شما ارسال میکنند و شما میتوانید از بین آنها طی تماس تلفنی با ایشان مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.
- بله این اپلیکیشن که تمام حقوق مادی ومعنوی آن به شرکت فن آوری اطلاعات داده بان آریا میباشد و این شرکت دارای 16 سال سابقه فعالیت میباشد ؛ به تایید وزارت بازرگانی ( نماد اعتماد ) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است. برای مراسم افتتاحیه این سیستم نمایندگان محترم معاونت امور زنان ریاست جمهوری ، کمیسیون بانوان مجلس شورای اسلامی ، مشاورین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از نخبگان جامعه هنری و هنرمندانی چون سرکار خانم لاله اسکندی ، سرکار خانم الهام حمیدی و سرکار خانم سیما تیر انداز حضور داشتند وما را یاری نمودند. بزودی طی مصاحبه هایی با نظرات این عزیزان در مورد فعالیت ما آشنا خواهید شد.
بنا به قوانین جاری کشور فعالیت در زمینه های کسب و کارهای اینترنتی و نرم افزاری لازم است که از مسیری غیر از اتحادیه های صنفی انجام گیرد و ما موفق به انجام این کار شدیم. اما از آنجائیکه همکاری با این اتحادیه نیز در دستورکار این شرکت بوده ، از ابتدای فعالیت موارد بصورت حضوری و مکتوب به استحضار ریاست محترم اتحادیه رسیده است. یادآوری این نکته بسیار ضروری است که یکی از اهداف این شرکت ساماندهی و بروزرسانی این صنعت در کشور میباشد که یقینا در کنار اتحادیه و سالنهای مجاز و مهمتر از همه چیز یاری و کمک شما بانوان گرامی موفق به انجام اینکار خواهیم شد. بزودی طی همایشهای بزرگی که برگزار خواهیم نمود ، اهداف دراز مدت و برنامه های استراتژیک و بلند مدت این شرکت به اطلاع عموم جامعه بانوان عزیز کشور خواهد رسید.
- اگر چه پکیج های پیش بینی شده در نرم افزار موجود است ولی چنانچه بصورت گروهی مورد نظر شما باشد با شرکت تماس گرفته و توسط اپراتور هماهنگ نمائید. در این حالت با اعزام یک تیم مجرب بهترین و کاملترین سرویسها را برای عروس خانم های گل و اطرافیان ایشان را انجام خواهیم داد. استفاده از بهترین مواد آرایشی و بهترین مدلهای بروز و جدید ، مراسم بیاد ماندنی ترین شب زندگیتان را ترسیم خواهیم نمود. - در هر سفارش هدیه ای از سوی ای فیس به عروس خانم اهدا خواهیم کرد .
- حتما با ما هم عقیده هستید که اعزام یک آرایشگر به منزل شما در ساعت و محلی که مورد نظر شما به عنوان یک مشتری عزیز باشد ، شامل هزینه هایی است که فراتر از آن خواهد بود که شما لازم است با تعیین وقت قبلی و صرف هزینه ایاب و ذهاب و تحمل ترافیک و شلوغی های رفت و آمد و معطلی در سالن آرایش و بعضا حواشی موجود در سالنها را تحمل نمایید ، لذا این خدمات باید به عنوان یک سرویس لاکچری ولوکس باشد ، اما تلاش کردیم طی ماهها و سال ها سیستم را بطوری مدیریت و سازماندهی کنیم که قیمت آن نزدیک به قیمت سالنهای درجه یک و نرخ های اتحادیه باشد.
- البته و افتخار این خدمت رسانی به سالمندان عزیز و بیماران خود جزو اهداف این شرکت میباشد ولی بهر شکل لازم است مراتب ثبت نام آنها در اپلیکیشن توسط یکی از اطرافیان انها انجام گیرد.
- البته که میتوانید . خدمت رسانی ما به شما شاغلین عزیز که زحمت خدمت به مردم و کسب درآمد را دارید ، از افتخارات دیگر مامیباشد. تعیین ساعات کاری تا ساعت 11 شب در فاز اول ، به همین دلیل برای اسایش شما فعالین جامعه در نظر گرفته شده است. البته توجه داشته باشید که بر حسب نوع خدمات درخواستی شما ؛ لازم است زمان اجرای آنرا نیز در نظر داشته باشید. مثلا برای انجام کار رنگ ومش با دکلره که نیازمند مثلا 3 ساعت کاری میباشد لازم است زمان آن را به شکلی درخواست نمائید که آرایشگران ما قادر به پذیرفتن آن باشند.
- اگر قبلا از ما سرویس گرفته باشید ، و جزو مشتریان Gold ( طلایی) باشگاه ما باشید ؛ لطفا با شرکت تماس بگیرید ، تلاش میکنیم رضایت خاطر شما را فراهم کنیم.
- البته شما در کلیه مناطق 22گانه تهران که باشید میتوانید از این سرویس استفاده کنید.
طبیعی است هزینه های دستمزد آرایشگران در مناطق مختلف و بر حسب فاصله ای که از محل درخواستی شما دارند و یا ساعت و روز درخواستی که ممکن است روزهای پر درخواست و یا اعیاد باشد کمی تفاوتهایی وجود داشته باشد.
- برای هر معرفی شما به دیگران یک کد تخفیف شامل ده هزار تومان به شما تعلق میگیرد و به ازاء هر خرید شما امتیازی به شما تعلق میگیرد که این امتیاز ها دارای تخفیف های ویزه و یا قرعه کشی و اهدا جوایزی خواهد بود.
- کلیه مشتریان ای فیس جزو باشگاه مشتریان ای فیس خواهند بود . شما پس از اولین سرویس میتوانید ازشرکت درخواست کنید تا کارت شما را صادر و برایتان ارسال نماید.
کارت آبی : رده سه - کلیه مشتریان در شروع این کارت را دریافت مینمایند. کارت صورتی : رده دو - بعد از چند سری سفارش و بر حسب قیمت سرویسهایی که برایتان انجام شده است ، امتیازاتی به شما تعلق میگیر د که با حد نصاب معینی کارت شما از آبی به صورتی ارتقا میابد. کارت طلایی : رده یک - مشتریانی که سرویسهای پی در پی و با قیمتهای بالا داشته باشند و امتیازآنان از حد نصاب سقف صورتی بگذرد موفق به اخذ کارت طلایی میشوند که برخی سرویسهای ویژه به آنان تعلق میگیرد و در مراسم همایشهای این شرکت از آنان با اهداء جوایز ویژه تقدیر میشود.
- در فاز بعدی در 5 کلان شهر اصلی آماده سرویس دهی خواهیم بود.
- درخواست خود را بصورت مکتوب طی فاکس و یا ایمیل برای ما ارسال کنید . ای فیس از همکاری باشما استقبال خواهد نمود. اگر در مورد موارد تخصصی رشته های آرایشی سوال داشته باشم به کجا مراجعه نمایم ؟ میتوانید برروی هر یک از سرویسها در سایت eface.ir کلیک کنید تا ضمن آشنایی بیشتر با خدمات آن رشته سوالات و پاسخهای تخصص بیشتری را در آنجا بیابید .
- ای فیس به بهترین پیشنهادات و انتقادات ، علاوه بر اهداء امتیاز ، در صورتی که مایل باشید با ذکر نام خودتان در کانال تلگرامی شرکت بنام eface.ir از شما تقدیر خواهد شد. پیشرفت کار ما و خدمت رسانی بهتر نیازمند نظرات ارزشمند شماست. مارا بی بهره نگذارید.
- خیر. این شرکت تمام توان و تلاش خود را فقط برای انجام خدمات آرایشی بانوان اختصاص داده و اعتقاد راسخ دارد که برای خدمت رسانی صحیح و کامل و جلب رضایت مشتریان عزیز لازم است که متمرکز برروی این خدمت بود .
- البته آرایشگران ما در رعایت بهداشت با استفاده از لوازم یکبار مصرف شامل پیش بند و زیر انداز و وسایل مصرفی هر رشته و استریل کردن ازابزارهای خودشان ؛ مطابق دستور العمل شرکت ملزم به رعایت مقررات مربوطه میباشند ولی تامین نظر شما برای ما حایز اهمیت است ، لذا مورد را به آرایشگرتان بگوئید تا چنانچه به کار ایشان لطمه ای وارد نکند که بعد از انجام کار موجب ناراحتی شما بشود ، حتمانظر شما را تامین خواهند کرد .
- بانوی عزیز، شرکت ضمن بررسی کامل برروی برندهای حداقل 200 سالن معتبر و معروف در سطح شهر تهران و همچنین حداقل 100 گالری مختلف لیست کاملی از برندهای مختلف تهیه کرده و نهایتا به لیست سه تا چهار برند و مارک در هر رشته که مورد تایید بوده رسیده و نسبت به استاندارد بودن آنها اطمینان پیدا نموده است و آرایشگران دوره های کار با آنرا گذرانده اند ، لذا استفاده از مارک و برندی که اشنایی کافی از چگونگی آن نداشته باشند ممکن است نتیجه مطلوب را برای موی شما نداشته باشد و رضایت شما برای ما بسیار مهم است.
- بله ، شما در زمان تماس آرایشگر حتما این موضوع را به ایشان متذکر شوید تا از مواد بدون آمونیاک برای شما استفاده کنند.
- خیر. شما تا زمان رسیدن آرایشگر ما به منزل شما هیچگونه پرداختی نخواهید داشت .
شما به سه روش نقدی ؛ کیف پول و اینترنتی-بانکی میتوانید پرداخت کنید. در روش نقدی شما در زمان شروع بکار آرایشگر وجه خدمات انتخابی را پرداخت میکنید . در روش کیف پول میتوانید برای راحتی هر باره خودتان ، مبلغی را به حساب شرکت واریزکنید که به عنوان کیف پول شما نزد ما به همان شماره موبایلتان نگهداری میشود و هر بار به اندازه صورتحسابتان از آن کم میشود وهر لحظه میتوانید موجودی کیف پولتان را کنترل کنید (از روی منوی برنامه در قسمت کیف پول ). در روش بانکی : شما با استفاده از کارت عابر بانک میتوانید صورتحساب خودتان را پرداخت کنید.
بله . اپلیکیشن ما با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک برای سایت اینترنتی ؛ به تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت رسیده و از شبکه بانکی بانکهای پاسارگاد و پارسیان استفاده میکند. تذکر : در زمان ورود اطلاعات کارت بانکی ، همیشه به آدرس بالای صفحه دقت داشته باشید که آدرس اینترنتی بانک مربوطه رویت میشود.
ارایشگر شما در پایان کار میتواند توسط اپلیکیشن خودش صورتحساب را افزایش داده و مابه التفاوت را به همان سه فرم نقدی ، کیف پول و یا بانکی از شما دریافت نماید.
- شما ضمن اعلام این موضوع به ایشان ، چنانچه تمایل نداشتید بعد از خروج ایشان از منزل ، میتوانید تلفنی به شرکت گزارش کنید تا بلافاصله کمیته انظباطی شرکت بسرعت و دقت موضوع را پیگیری و رضایت شما را جلب کنیم.
- میتوانید به سایت اینترنتی ، کانال تلگرام ، اینستاگرام ، به شرح آدرسهای ذیل مراجعه کنید